english deutsch
Skype status

Pro vás

Dovolená
na míru
Foto/Video
galerie
Free WiFi spot

Ubytování

V Pensionu U Lípy naleznete svůj druhý domov.

Pension U Lípy Vám nabízí ubytování v krásném prostředí Českomoravské vysočiny.  

Pokoje a apartmány jsou svou podobou inspirovány rozmanitostí zdejší kouzelné krajiny, která ovlivnila řadu světoznámých malířů, hudebníků, spisovatelů, básníků a jiných výjimečných lidí.

Přijeďte do Pensionu U Lípy v létě a ubytujte se v Letním pokoji. Bude-li právě horká sezóna, proč si nevybrat Zimní pokoj, který je laděn do chladných, modro-šedých tónů? Nebo snad chcete uvítat na Vysočině jaro? Ať je tedy s Vámi i v Jarním pokoji plném živých barev. Krásné podzimní dny umocní osobité kouzlo Podzimního pokoje, který je zde nachystán právě pro Vás.

Že byste zkusili radši něco jiného? Co takhle pokoje Nebe, Peklo a Ráj? Nebo snad pokoje U Mateřídoušky, U Levandule nebo Za Šípkovým keřem? Maximální komfort Vaší dovolené naleznete právě v těchto pokojích.

Trávíte-li dovolenou s rodinnou či přáteli, nabízíme Vám čtyři originálně vybavené apartmány. Vybrat si můžete z apartmánů Excellent, Premium, a Čtyřlístek.  Čím by byla dovolená bez přátelského zázemí poskytovaných služeb...

Ve vašem Pensionu U Lípy naleznete restauraci s krbem a vinárnu, kde nabízíme českou kuchyni a moravské víno. Spolupracujeme s těmito regionálními dodavateli: FARMA EDEN Bystřice n.P., ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ FRANTIŠEK ŠUTERA, MLÉKÁRNA OLEŠNICE, RMD,AGRO VYSOČINA BYSTRÉ - pekárenská výroba.

Na recepci si můžete buď s naší asistencí nebo prostřednictvím internetu naplánovat vaše výlety. K dispozici vám je vlastní park a parkoviště.

Že jste si s sebou nevzali kolo a rádi byste se projeli? Nevadí, naše Lipová půjčovna velocipédů a crossových koloběžek je tu pro vás, abyste z malebného okolí poznali co nejvíce.

Je jen málo přání, která Vám nemůžeme splnit...