english deutsch
Skype status

Pro vás

Dovolená
na míru
Foto/Video
galerie
Free WiFi spot

Lipové novinky před nástupem Facebooku

19.10.2010 - Pension U Lípy je na FACEBOOKU! ... a je mu tam dobře!

Vážení přátelé Pensionu U Lípy, dovolujeme si vás informovat, že jsme nezaspali dobu, a že přecházíme na nové a uživatelsky příjemnější využití informačních technologií. Dříve jste se u nás registrovali k odběru novinek prostřednictvím Vaší e-mailové adresy. Jelikož se toho u nás a v okolí děje opravdu mnoho, rozhodli jsme se v oblasti informování našich lipových přátel o novinkách přejít k využívání sociální sítě FACEBOOK. Sami se tak rozhodnete, kdy k nám na Vysočinu "nahlédnout". Pokud máte zájem i nadále dostávat informace o dění na Vysočině a v Pensionu U Lípy, staňte se naším fanouškem. Naše stránka je: http://www.facebook.com/pages/Rovecne/Pension-u-Lipy/222785118211?ref=ts. Fanouškem se můžete stát také prokliknutím na přímý odkaz na náš FACEBOOK profil z www.pension-u-lipy.cz. Přejeme Vám příjemný lipový den a těšíme se na Vás!

07.10.2010 - Bystřicko je rájem na zemi

Víte o tom, že náš pension se nachází v ráji na zemi? V evropské soutěži EDEN porazilo Bystřicko dalších 11 kandidátů, mimo jiné Baťův kanál. Tento kouzelný kout Vysočiny byl zvolen rájem na zemi. Tak přijeďte k nám, aby jste se sami přesvědčili, jaké je to tady nádherné!

24.9.2010 - Hrad Pernštejn bude otevřen výjimečně v pondělí dne 27.9.2010

Hrad Pernštejn bude výjimečně přístupný veřejnosti v pondělí 27.9.2010, a to od 9.00 - 12.00 a 13.00 - 16.00 hod. Zavřeno bude 1.10.2010. Pokud tedy zavítáte k nám na Vysočinu, vřele jeho návštěvu doporučujeme. Na hradě se také v těchto dnech koná výstava nazvaná "Podzim na Perštejně". Více informací o programu najdete v pozvánce . Pension U Lípy Vám přeje příjemný prodloužený víkend.

23.9.2010 - Nové fotografie od Tomáše Kratochvíla

Vážení přátelé, podívejte se do naší lipové fotogalerie, kde naleznete nové fotografie našich pokojů a apartmánů. Fotografie pořídil p. Tomáš Kratochvíl.

20.9.2010 - Polička - centrum Bohuslava Martinů

Pojeďte na výlet do malebného města Poličky, je pro Vás připraven bohatý podzimní a zimní program pro děti i dospělé. Více informací o jednotlivých programech najdete v pozvánce.

20.9.2010 - Koncert v Horácké galerii

Horácká galerie v Novém Městě na Moravě pořádá ve čtvrtek 23. září 2010 v 18:30 hodin v rámci Dnů evropského dědictví pěvecký koncert Jakuba Pustiny a jeho hostů. Jakub Pustina (baryton) a Du Fanyong (tenor), klavírní doprovod Richard Pohl. Jednotné vstupné 120 Kč, vzhledem k omezenému počtu míst doporučujeme Vám zajistit si vstupenky v předprodeji v pokladně Horácké galerie. Pension U Lípy Vám přeje příjemný hudební zážitek.

17.9.2010 - TRADIČNÍ BYSTŘICKÉ HODY

Kulturní dům a Sbor dobrovolných hasičů v Bystřici nad Pernštejnem pořádají TRADIČNÍ BYSTŘICKÉ HODY, které se konají od 8. - 10.10.2010. Je pro Vás připraven bohatý program. Více informací najdete v pozvánce. Přejeme Vám příjemnou zábavu.

17.9.2010 - Václavský jarmark v Olešnici - 28.9.2010

Zastupitelstvo města zve srdečně spoluobčany i návštěvníky Olešnice na druhý Václavský jarmark, který se uskuteční 28.září 2010 v odpoledních hodinách na olešnickém náměstí. Vedle historických stánků bude součástí jarmarku i kulturní program pro malé i velké. Bude zajištěno i občerstvení v prostorách městské tržnice. Pension U Lípy Vám přeje příjemný sváteční den.

16.9.2010 - Pension U Lípy se umístil v anketě "PENZION ROKU 2010" v první dvacítce.

Vážení přátelé, děkujeme Vám, že jste pro nás hlasovali v anketě "PENZION ROKU 2010". Díky VAšim hlasům a Vaší spokojenosti se službami Pensionu U Lípy jsme se umístili v první dvacítce této prestižní soutěže. Ještě jednou děkujeme za Vaše hlasy a těšíme se na budoucí setkání pod naší lipovou střechou.

21.6.2010 - V Pensionu U Lípy se v dubnu slavila svatba

Pension U Lípy se v dubnu letošního roku stal hostitelem svatby novomanželů Duřpektových. Pension U Lípy jim přeje hodně štěstí na společné cestě životem.

14.6.2010 - Žďár nad Sázavou - Muzeum knihy

Zajímají Vás knihy? Navštivte ojedinělou expozici Muzea knihy v areálu Zámku rodiny Kinských ve Žďáře nad Sázavou. Více informací najdete v pozvánce.

19.5.2010 - SOUTĚŽ - PENZION ROKU 2010

Nominujte náš pension v soutěži PENZION ROKU 2010 a vyhrajte jednu z atkraktivních cen. Více informací naleznete v odkazu "PENZION ROKU 2010". Děkujeme!

26.2.2010 - Nordic Walking - certifikace Pensionu U Lípy - BRONZOVÝ POINT

Pension U Lípy patří mezi certifikované v populární severské chůzi. Zapůjčíme Vám Nordic Walkingové hole a sdělíme základní informace k provozování severské chůze a doporučíme terény v okolí. Tak neváhejte, vyražte na Vysočinu za sportem! Podívejte se na náš certifikát.

10.1.2010 - Další světová společnost vsadila na osvědčený kompas a nalezla optimální místo pro své firemní školení!

Vážení přátelé, do řady společností, které si oblíbily Pension U Lípy jako místo konání firemních školení a seminářů, přibyla americká společnost TEXACO. Naše služby již využily společnosti MICROSOFT, TELECOM, Coca-Cola, Ferrero Rocher, Abbott, DEVI, BAUMAX a mnohé další. Naše seminární místnost nabízí profesionální zázemí s PC, LCD dataprojektorem SONY , ozvučení Dolby 5.1, CDMA připojení k internetu a mnohé další. Co by to bylo za školení či seminář, kdyby si účastníci neměli kde odpočinout a nechat poznatky "uležet". Jako optimální místo pro načerpání nové energie slouží naše vinárna a restaurace. Využijte i vy nadstandardní služby nejen ubytování v těžišti České republiky!